Jasminka
Koristim već duže vrijeme kremu Sol aurelis i jako sam zadovoljna.Inace imam problema s dermatitisom lice bi mi često bilo crveno i perutavo iotkad koristim ovu kremu više nema tih problema.Hvala Hvaroma .
Ivana
Obzirom na jako osjetljivu kožu moram dobro paziti što stavljam na lice, jako sam zadovoljna vašim kremicama, hvala još jednom. a jpaziti na
Sandra
Sve najbolje, Ivana je jako ljubazna
Rebeka
Proizvod koji mogu preporučit svima.