Dora
Krema odlična i mirišljava kao i sprejevi protiv insekata te sprej za tamnjenje. Sviđa mi se što nema masnih tragova od proizvoda.
Jasminka
Koristim već duže vrijeme kremu Sol aurelis i jako sam zadovoljna.Inace imam problema s dermatitisom lice bi mi često bilo crveno i perutavo iotkad koristim ovu kremu više nema tih problema.Hvala Hvaroma .
Nataša
Oduševljena sam kremom za svoje lice. Savršeno pogođena. Takodjer sam ostale kreme poklonila i imam pozitivne povratne reakcije.
Marija
Krema za lice je odlična
Željka
Za sada koristim dva proizvoda, Vinea kremu i serum za lice i jako sam zadovoljna. Proizvodi odgovaraju opisu, jako su ugodni za korištenje i kvalitetni. Moje preporuke.
Helena
Za svaku pohvalu i prosirujem glas i drugima. Samo tako i dalje.