Dora
Krema odlična i mirišljava kao i sprejevi protiv insekata te sprej za tamnjenje. Sviđa mi se što nema masnih tragova od proizvoda.
Nataša
Oduševljena sam kremom za svoje lice. Savršeno pogođena. Takodjer sam ostale kreme poklonila i imam pozitivne povratne reakcije.
Martina
Kvaliteta proizvoda, lijepa ambalaža, usluga i komunikacija s klijetima vrhunska
Jelena
Jako sam zadovoljna kupljenim proizvodima.
Sandra
Sve najbolje, Ivana je jako ljubazna
Helena
Za svaku pohvalu i prosirujem glas i drugima. Samo tako i dalje.