Zvonimira
Mlijeko za čišćenje lica je predobro. Lagano, efikasno, ugodno, lice osvježenoo
Sandra
Sve najbolje, Ivana je jako ljubazna
Slavica
Vrhunska kozmetika. Za njegu lica koristim mlijeko za čišćenje i serum, te sam izuzetno zadovoljna. Također koristim kremu za ruke, savršena je za moju izuzetno suhu kožu.
Marija
Krema za lice je odlična
Željka
Za sada koristim dva proizvoda, Vinea kremu i serum za lice i jako sam zadovoljna. Proizvodi odgovaraju opisu, jako su ugodni za korištenje i kvalitetni. Moje preporuke.
Sandra
Odlične, 100% prirodne delicije za kožu.