Željka
Za sada koristim dva proizvoda, Vinea kremu i serum za lice i jako sam zadovoljna. Proizvodi odgovaraju opisu, jako su ugodni za korištenje i kvalitetni. Moje preporuke.
Silvia
Najbolja na svitu i okolici. Odavno jedino što koristim za njegu tijela i lica su vaši proizvodi
Sandra
Sve najbolje, Ivana je jako ljubazna
Helena
Za svaku pohvalu i prosirujem glas i drugima. Samo tako i dalje.
Krunoslav
Pouzdani. Brzi. Svaka čast. I dalje ostanite takvi. Lp