Željka
Za sada koristim dva proizvoda, Vinea kremu i serum za lice i jako sam zadovoljna. Proizvodi odgovaraju opisu, jako su ugodni za korištenje i kvalitetni. Moje preporuke.
Nataša
Oduševljena sam kremom za svoje lice. Savršeno pogođena. Takodjer sam ostale kreme poklonila i imam pozitivne povratne reakcije.
Jasminka
Koristim već duže vrijeme kremu Sol aurelis i jako sam zadovoljna.Inace imam problema s dermatitisom lice bi mi često bilo crveno i perutavo iotkad koristim ovu kremu više nema tih problema.Hvala Hvaroma .
Silvia
Najbolja na svitu i okolici. Odavno jedino što koristim za njegu tijela i lica su vaši proizvodi
Zvonimira
Mlijeko za čišćenje lica je predobro. Lagano, efikasno, ugodno, lice osvježenoo