Slavica
Vrhunska kozmetika. Za njegu lica koristim mlijeko za čišćenje i serum, te sam izuzetno zadovoljna. Također koristim kremu za ruke, savršena je za moju izuzetno suhu kožu.
Krunoslav
Pouzdani. Brzi. Svaka čast. I dalje ostanite takvi. Lp
Sandra
Sve najbolje, Ivana je jako ljubazna
Ivana
Obzirom na jako osjetljivu kožu moram dobro paziti što stavljam na lice, jako sam zadovoljna vašim kremicama, hvala još jednom. a jpaziti na
Nataša
Oduševljena sam kremom za svoje lice. Savršeno pogođena. Takodjer sam ostale kreme poklonila i imam pozitivne povratne reakcije.
Ana
Jako smo zadovoljni sa svim proizvodima koje smo kupilli i s brzinom odgovora