Sandra
Sve najbolje, Ivana je jako ljubazna
Jelena
Jako sam zadovoljna kupljenim proizvodima.
Mirela
Sve je odlično, miriše
Željka
Za sada koristim dva proizvoda, Vinea kremu i serum za lice i jako sam zadovoljna. Proizvodi odgovaraju opisu, jako su ugodni za korištenje i kvalitetni. Moje preporuke.
Rebeka
Proizvod koji mogu preporučit svima.