Dora
Krema odlična i mirišljava kao i sprejevi protiv insekata te sprej za tamnjenje. Sviđa mi se što nema masnih tragova od proizvoda.
Marija
Zadovoljna sam kupljenim proizvodima
Mirela
Sve je odlično, miriše
Sandra
Sve najbolje, Ivana je jako ljubazna
Nataša
Oduševljena sam kremom za svoje lice. Savršeno pogođena. Takodjer sam ostale kreme poklonila i imam pozitivne povratne reakcije.