Sandra
Sve najbolje, Ivana je jako ljubazna
Silvia
Najbolja na svitu i okolici. Odavno jedino što koristim za njegu tijela i lica su vaši proizvodi
Rebeka
Proizvod koji mogu preporučit svima.
Jasminka
Koristim već duže vrijeme kremu Sol aurelis i jako sam zadovoljna.Inace imam problema s dermatitisom lice bi mi često bilo crveno i perutavo iotkad koristim ovu kremu više nema tih problema.Hvala Hvaroma .
Helena
Za svaku pohvalu i prosirujem glas i drugima. Samo tako i dalje.
Sandra
Odlične, 100% prirodne delicije za kožu.