Silvia
Najbolja na svitu i okolici. Odavno jedino što koristim za njegu tijela i lica su vaši proizvodi
Helena
Za svaku pohvalu i prosirujem glas i drugima. Samo tako i dalje.
Zvonimira
Mlijeko za čišćenje lica je predobro. Lagano, efikasno, ugodno, lice osvježenoo
Sandra
Sve najbolje, Ivana je jako ljubazna
Sarah
Kvalitetni proizvodi koje obožavam koristiti. Vlasnica je vrlo ljubazna i pristupačna. Sve pohvale.
Jasminka
Koristim već duže vrijeme kremu Sol aurelis i jako sam zadovoljna.Inace imam problema s dermatitisom lice bi mi često bilo crveno i perutavo iotkad koristim ovu kremu više nema tih problema.Hvala Hvaroma .